Žygis baidaremis – nepaprastai maloni pramoga, leidžianti pasimegauti gamtos teikiamais malonumais.

Firma „EGSIS“, kviecia palikti miesto šurmuli, kasdienius rupescius ir paplaukioti šiuolaikiškomis bei moderniomis baidaremis Aukštaitijos ežerais ir upeliais.

Ilgiausios vasaros dienos, švarus ir skaidrus kaip krištolas ežeru ir upiu vanduo, patogios baidares jums pades turiningai praleisti savaitgali ar atostogas, surasti sielos ramybe, atstatyti jegas, fantazija ir nauju ideju minciu atsiradima.

Vandens myletojus firma „EGSIS“ siulo išsinuomoti baidares, mobilia pirti, ivairaus dydžio palapines ir turistini inventoriu reikalinga patogiam poilsiui ( miegmaišiai, pripuciami ciužiniai…) ir visko ko prireikia maloniam laiko praleidimui naturalioje gamtoje.

I Švencionelius galima atvykti traukiniu ar autobusu, keliautojus pasitiksime stotyje. Žygeiviai su baidaremis bus nuvežami i pasirinkto maršruto vieta, o baigus iškyla atvežami ten kur paliktos transporto priemones arba i geležinkelio ar autobusu stoti.

Mes laukiame verslo,bei draugu kolektyvu, jaunimo grupiu, šeimu ir visu neabejingu vandens pramogoms plaukiant baidaremis.