Žygis baidarėmis – nepaprastai maloni pramoga, leidžianti pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais.

Firma „EGSIS“, kviečia palikti miesto šurmulį, kasdienius rūpesčius ir paplaukioti šiuolaikiškomis bei moderniomis baidarėmis Aukštaitijos ežerais ir upeliais.

Ilgiausios vasaros dienos, švarus ir skaidrus kaip krištolas ežerų ir upių vanduo, patogios baidares jums padės turiningai praleisti savaitgalį ar atostogas, surasti sielos ramybę, atstatyti jegas, fantazija ir naujų idėjų, minčių atsiradimą.

Vandens mylėtojams firma „EGSIS“ siūlo išsinuomoti baidares, mobilią pirtį, ivairaus dydžio palapines ir turistinį inventorių reikalingą patogiam poilsiui ( miegmaišiai, pripučiami čiužiniai…) ir visko ko prireikia maloniam laiko praleidimui naturalioje gamtoje.

I Švenčionėlius galima atvykti traukiniu ar autobusu, keliautojus pasitiksime stotyje. Žygeiviai su baidarėmis bus nuvežami į pasirinkto maršruto vietą, o baigus iškylą, atvežami ten kur paliktos transporto priemonės arba i geležinkelio ar autobusų stotį.

Mes laukiame verslo,bei draugų kolektyvų, jaunimo grupių, šeimų ir visų neabejingų vandens pramogoms plaukiant baidarėmis.